• Новак
Нов UAC CO 21676lc Компресор C -- CVC Компресор Собранието Одговара изберете: PONTIAC G БАЗА SE, 2008-PONTIAC G GT

Нов UAC CO 21676lc Компресор C -- CVC Компресор Собранието Одговара изберете: PONTIAC G БАЗА SE, 2008-PONTIAC G GT

Rating 
DEN 1874.56

Достапност
Производот е достапен

Нов UAC CO 21676lc КОМПРЕСОР A/C Cvc Компресор Собранието. Сосема Ново! Внесете го типот на вашето возило во вашата гаража за да најдете совршено вклопување за вашето возило! Универзален климатик (UAC) производ, произведен Од Универзален Климатик (UAC). Дел Број : CO 21676lc Дел Тип : Нов UAC CO 21676lc A/C Компресор CVC Компресор Собранието. Висококвалитетен Нов UAC CO 21676lc КОМПРЕСОР A/C CVC Компресор Собрание за автомобилска замена. UAC A/C Компресор CVC Компресор Собранието CO 21676lc Одговара Изберете : 2007 PONTIAC G6 БАЗА/SE 6 Cyl 3.5 L 2008-2009 PONTIAC G6 GT 6 Cyl 3.5 L 2007-2008 САТУРН АУРА XE 6 Цил 3.5 L 2007 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ LT 6 Цил 3.5 L 2008 Шевролет МАЛИБУ Лт/Класик 6 ЦИЛ 3,5 Л 2010 понтијак г6 6 ЦИЛ 3,5 Л 2009-2010 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ ЛС 6 ЦИЛ 3,5 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката