• Новак
&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Powerport Филтер За Воздух:-ХОНДА ха-2819

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Powerport Филтер За Воздух:-ХОНДА ха-2819

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

К 2018-2019 ХОНДА ЦБ250Р; 2019 ХОНДА ЦБ300Р; 2019 ХОНДА ЦБ300Р АБС; 2018-2019 Хонда ЦБФ250 К&Н Филтер За Воздух На Моторот : Високи Перформанси, Премиум, Пауерспорт Филтер За Воздух : 2018-2019 ХОНДА (ЦБ125Р, ЦБ250Р, ЦБ300Р, cb300r abs, cbf250) HA-2819 КРАЈНАТА ДОЛГОВЕЧНОСТ : 10-ГОДИШНА/МИЛИОН МИЛЈА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА ШТИТИ ЗА ЖИВОТОТ НА ВАШЕТО ВОЗИЛО. Инженерска Моќност : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од филтрите за хартија за еднократна употреба за да се зголеми моќноста и забрзувањето. Затнатите или валканите филтри за воздух можат да го намалат забрзувањето на вашето возило до 10%. Лесна Инсталација : Претходно подмачкана и подготвена за инсталирање. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашиот мотоцикл или АТВ за брзи придобивки од перформансите. Заштедува Пари : к&Н филтрите за замена на воздухот со висок проток ќе ви заштедат 250 долари во текот на 10 години со избегнување на филтри за еднократна употреба. Еко-Пријателски : Користењето производ што може да се пере, еднократно помага да се намали отпадот од замена. Филтерот К&Н ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба. Заштита од светска Класа : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. Висок Квалитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката