• Новак
Вуфмеоу Мода Чипка Градник Еднобоен Крст Страна Тока Градник Јога Жица Слободен Лифт Градници

Вуфмеоу Мода Чипка Градник Еднобоен Крст Страна Тока Градник Јога Жица Слободен Лифт Градници

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Супер Еластична, Беспрекорна, Дише, без жичани бандажи, подлогата за Градите може да се отстрани.Материјал : Најлон,Spandex Rims : Жица Free Cup : Целосна cupspecations : Материјал : Памук Lace Support Тип : Жица Freestrapt Тип : Не-прилагодени Rapsclowlosure Тип : Страна Затворање Стил : Sexy Decoration : Lace Pattern Тип : Цврста Боја : S/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XLSeason : Пролет/Лето/Aut/Winter Gender : женска Прилика : Вклучен Е Секојдневен Пакет : 1 Х БразизБиста-Погоден За bra S-62-68cm/24.40"-26.77"-30/65 ABC,32/70 ABM68-74cm/26.77"-29.13"32/70 ABC,34/75 ABL-74-80cm/29.13"-31.50"32/70 D,34/75 CD,36/80 ABXL80-86cm/31.50"-33.85"-36/80 CD,38/85 ABC2 XL86-90cm/33.85"-35.43"-38/85 CD,40/90 ABC3 XL90-96cm/35.43"-37.80"-40/90 CD,42/95 ABC4 XL96-102cm/37.80"-40.15"-42/95 DE,44/100 ABCDNote : 1.Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење.2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ви благодариме за разбирањето. Целата долна облека нема челичен прстен,баласт,нема памучна подлога, нема притисок. Чаша за двојна заштита со вкрстена заграда за да спречите излегување на светлината, одржувајте ја формата на чашата трајна,без деформација,вкрстена тока. Полна чаша, фиксна лента за на рамо,добар ефект на обликување,ефикасно собирајте го околното млеко и маснотии за да спречите проширување на градите. Природен висококвалитетен фин материјал, здрав и удобен, дише, потење, тантела. Погоден за спорт, спиење и јога.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката