• Новак
Продавница4вер Машка Вера Семејна Слобода Американско Знаме Срце Сад Дуксер Со Качулка Дуксер Средна Морнарица

Продавница4вер Машка Вера Семејна Слобода Американско Знаме Срце Сад Дуксер Со Качулка Дуксер Средна Морнарица

Rating 
DEN 479.20

Достапност
Производот е достапен

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина дуксери дизајнирани и печатени во Сад. Изработен од материјал за мешавина од памук со удобно, модерно вклопување. Дизајнот може да изгледа помал на поголеми димензии. Препорачуваме да се мие внатре со ладна вода. Широк спектар на бои и стилови на располагање. Продавница4евер Дуксер со Дуксери, дизајниран и печатен во САД. Удобна, памучна мешавина, машка опремена качулка. Загарантирано задоволство на клиентите!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката