• Новак
Дизни го заплеткаа костумот за Ноќта на вештерките за новороденчиња Рапунзел

Дизни го заплеткаа костумот за Ноќта на вештерките за новороденчиња Рапунзел

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Вашата симпатична мала принцеза ќе ги украде срцата на сите во оваа костум на принцезата Рапунзел од заплетканиот Дизни! Дизни заплеткано со Костим за Ноќта на вештерките на Дизни Рапунзел : Вклучува фустан со ликови со знаци и лента за глава. Идеално за Ноќта на вештерките или облечете се. ексклузивно. Содржина на материјал : 80 проценти плетен полиестер, 20 проценти ткаени најлон. Грижа : Не измијте; Не бели; Не паѓајте суво; место чисто со влажна крпа; ладно железо ако е потребно; Не исушете чисто. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката