• Новак
Тајните богатства женски и женски плус големина велур врвот и џогери, сет со 2 парчиња

Тајните богатства женски и женски плус големина велур врвот и џогери, сет со 2 парчиња

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Останувајќи во само многу многу здружение. Сетот „Велур Топ и џогерс“ на тајните богатство беше дизајниран за спиење, но исто така е и совршен избор за враќање и релаксирање исто така. Поставете го овој сет и третирајте се со тотална удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува комплет за пижами со две парчиња. Врвот : екипаж со ребрести трим; опуштено вклопување; стајлинг на пуловер; Капка рамо со долги ракави со манжетни со ребра. Јогерс : Прибл. inseam : 29 "; styling на влечење; еластична лента за половината со врзана вратоврска; џебови за задно крпеница; ребрести манжетни. Ултра-мека ткаенина. Поставени за жени од тајни богатства.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката