• Новак
Се прашувам нација новороденче девојче спие и игра пижами

Се прашувам нација новороденче девојче спие и игра пижами

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Beе биде удобна и пријатна кога ја облекувате вашата бебе девојка во овие супер меки чудо нација спиење 'n игра пижами! Превртеното копче за патент и Snap прават лесни промени во ноќната пелена. Вклучува 3 едно парче спиење. Ребрест екипаж. Долги ракави. Затворање на патент со покриен патент чувар. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. 100% органски памук. Машина за перење. Увезени. Познатиот сон на бебето девојки игра пижами од чудо нација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката