• Новак
CaComMARK Pi Спортски Градници За Жени Плус Големина Женски Фитнес Трчање Отпорен На Удари Јога Резервоар Горниот Преден Патент Без Челичен Прстен Удобност Спортски Гр?

CaComMARK Pi Спортски Градници За Жени Плус Големина Женски Фитнес Трчање Отпорен На Удари Јога Резервоар Горниот Преден Патент

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Спортски Градник Фитнес Трчање Резервоар За Јога Отпорен На Удари Врвен Преден Патент Без Челичен Прстен Удобност Спортски Карактеристики : 1. товар, без притисок, заштита со висока јачина. истакнување деликатно и елегантно. 2.No челичен прстен, лесен и грациозен удобен и удобен. Удобност без угнетување. 3.No цврстата тока е попогодна, еластичната лента за рамо ефикасно спречува паѓање, висококвалитетниот памук ве прави поудобни. 4.повеќе дише, меки и тенки, удобни крила, донесуваат неограничено искуство со удобност. 5.Ве молиме погледнете ја нашата листа со големини внимателно пред да ја купите. Сезона : Четири Сезонски Пол : Женски Материјали : Најлонстил : Секси И шармантна функција : Основно поставување, лесно трчање и детали за шок стил : беспрекорно/едноделно беспрекорно : Да се мие : Рачно Миење Ладно Што добивате : 3 ПАРЧИЊА Жени Бразизирај : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-84см/27.56-33.07". Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 85-91см/33.46-35.83". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92-100см/36.22-39.37". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100-107cm/39.37-42.13". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 107-114cm/42.13-44.88". Големина : XXXL Големина : XXX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 115-125cm/45.28-49.21". Големина : XXXXL Големина : XXXX-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 126-135cm/49.61-53.15". Големина : XXXXXL Големина : XXXXX-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 136-145cm/53.54-57.09" Ca Com MARK PI Спортски Градници За Жени Плус Големина Женски Фитнес Трчање Шок Отпорен На Јога Резервоар Врвот Преден Патент Без Челичен Прстен Удобност Спортски Градник Црна 16 (XXXXL).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката