• Новак
Вибзд Женски Летен Еднобоен Висок Струк Врвка За Влечење Миди Здолниште Страничен Шлиц Костими За Капење Прикривање С-XL

Вибзд Женски Летен Еднобоен Висок Струк Врвка За Влечење Миди Здолниште Страничен Шлиц Костими За Капење Прикривање С-XL

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Големина шема : . Големина (см). Стип : т86-96пресврт : т68-72должина : т94. Мтип : т90-100пресврт : т72-76должина : т95. Lt Hip : t94-104пресврт : t76-80tlengh : t96. XLt Hip : t98-108пресврт : t80-84tlengh : t97. Големина (инч). Стип : т33, 86-37, 8пресврт : т26, 77-28, 35должина : т37, 01. Мтип : т35, 43-39, 37пресврт : т28, 35-29, 92должина : т37, 4. Lt Hip : t37. 01-40. 94пресврт : t29. 92-31. 5tlengh : t37.8. XLt Hip : t38, 58-42, 52пресврт : t31, 5-33, 07tlengh : t38. 19. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Шема : Обична. Применлив пол : Женски (Возрасни). Соодветна сезона : Лето. Изборна боја : Бела, флуоресцентна жолта, црвена, кралска сина, розова црвена, црна. Забелешки : . 1. Постои разлика од 1-3 см според рачното мерење. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина На Пакетот. 1 * Премиум материјал За Здолниште На Плажа : Изработено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, нашето здолниште на плажа има добра апсорпција на влага и мала тежина, меко на допир и удобно за носење. Стилски дизајн : Карактеристики моден стил на перспектива на цврста боја, секојдневен дизајн на шлиц со висок струк и врвка, едноставен, но разноврсен, ги прави вашите комбинезони да изгледаат пошик и елегантно. Повеќенаменско здолниште : Погодно Како покривање на половината, покривање на бикини, покривање костим за капење, здолниште на плажа или можете да ги испробате многуте модни стилови што би можеле да ги создадете со ова здолниште. Применливи прилики : здолништата со ресни се совршени за покривање на секој костим за капење за денови на плажа или базен, одлични за носење за прикривање при одење по плажа или во хотел. Големина на пакетот : S/M/L/XL, ве молиме погледнете ги деталите за големината во описот или табелата со големини пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката