• Новак
Жените Секси Цврсти Надвор Рамо Краток Ракав Со Појас Тенок Комбинезон

Жените Секси Цврсти Надвор Рамо Краток Ракав Со Појас Тенок Комбинезон

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Половината : 70см/27.56" Колк : 80см/31.50" Должина : 147см/57.87"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Половината : 74см/29.13" Колк : 84см/33.07" должина : 148см/58.27"Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" половината : 78см/30.71" колк : 88см/34.65" ДОЛЖИНА : 149СМ/58.66"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Биста : 102см/40.16" половината : 82см/32.28" КОЛК : 92 CM/36.22" должина : 150cm/59.06"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106cm/41.73" половината : 86cm/33.86" колк : 96cm/37.80" должина : 151cm/59.45"3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краткометражен Комбинезон Тип На Шема : Цврста Декорација : Нестил : Мода,Спецификации2. Стилски и мода ве прават попривлечнипакетот вклучува ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењесезона : Лето изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Погоден за божиќна забава,секојдневно. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : Жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката