• Новак
Послужавник за саксии За Градинарски Дворови Растенија Цвеќиња Сочни Градинарски Материјали

Послужавник за саксии За Градинарски Дворови Растенија Цвеќиња Сочни Градинарски Материјали

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : . Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. 4 типа за избор, задоволување на вашите потреби. За Креативна имитација керамика, изгледа извонредно и привлечно. Дизајн со дренажни дупки, без акумулација на вода, заштита на вашите растенија. За Идеален За одгледување билки на прозорски прагови, балкони, градини, пролетни растенија како што се нарциси или зумбули, а исто така и за многу видови кактуси, сукуленти и други растенија. Спецификации : . Материјал : Пластика. Тип : Сад За Растенија/Сад За Садови За Растенија. Дијаметар : 14 за см/18 за см. Забелешка : . Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакетот вклучува : . 1x Саксија/1x Послужавник Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. 4 типа за избор, задоволување на вашите потреби. За Креативна имитација керамика, изгледа извонредно и привлечно. Дизајн со дренажни дупки, без акумулација на вода, заштита на вашите растенија. За Идеален За одгледување билки на прозорски прагови, балкони, градини, пролетни растенија како што се нарциси или зумбули, а исто така и за многу видови кактуси, сукуленти и други растенија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката