• Новак
Tacx® Паметен Тренер За ГРИП

Tacx® Паметен Тренер За ГРИП

Rating 
DEN 444.16

Достапност
Производот е достапен

Барате паметен, директен тренер за возење? На Такс Флукс Паметни проверки сите кутии : тоа?е сигурен, точен, тивок, силен и има тежок замаец за многу реално чувство на возење. Направен да ви помогне да се потите додека возите велосипед со вашите омилени апликации, овој тренер за велосипеди е идеален придружник за обука во затворен простор. Tacx® Flux S Паметен Тренер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката