• Новак
Богатствата на каролина BB4134CNL Среќна Елка француски булдог Бриндл Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата на каролина BB4134CNL Среќна Елка француски булдог Бриндл Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Богатствата на каролина BB4134 CNL Среќна Новогодишна Елка француски булдог Бриндл Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керамичко Ноќно Светло со раса специфични француски булдог уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Ноќна Светлина. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката