• Новак
Инспиративен ѓердан од вертикална лента направен со Сваровски со розова кутија

Инспиративен ѓердан од вертикална лента направен со Сваровски со розова кутија

Rating 
DEN 623.84

Достапност
Производот е достапен

Инспиративен ѓердан од вертикална лента направен со Сваровски од розов кутија цврст не'рѓосувачки челик 10мм Сваровски кристал 18 инчи змија ланец на јастог, затворање на ноктот Инспиративен вертикален бар ѓердан направен со Сваровски со розова кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката