• Новак
Време и време женски високи кадифени слаби фармерки

Време и време женски високи кадифени слаби фармерки

Rating 
DEN 399.68

Достапност
Производот е достапен

Направете да падне официјално. Овие временски и Тру фармерки во трендовски, слаби силуета се изработени во удобна памучна ткаенина со навестување за истегнување за леснотија на движење. Најзначајно : мазна, кадифена инспирирана завршница за да се спарите со омилената блуза или пуловер за да го завршите вашиот нов сезонски изглед. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : слаби. Подигање и инсејм : високи; 29 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Истегнете кадифена завршница. Womenените со висок пораст слаби кадифени фармерки од време и TRU.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката