• Новак
36 48В Кт-22АICАЈК велосипед 9мо Водоотпорен Контролер ЗА 500в Мотор Без Четки

36 48В Кт-22АICАЈК велосипед 9мо Водоотпорен Контролер ЗА 500в Мотор Без Четки

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни*Применлив Само за мотори од серијата кт*Водоотпорен Спој, за да се избегне горење на колото при употреба*тој е компактен, лесен и лесен за носење*Конектори : мотор (9пински водоотпорен приклучок), Моќност, ПА (3пински водоотпорен приклучок), 1 до 4 кабел(8 иглички за гас, е-велосипед, дисплеј)Спецификација : *Максимална струја : 22 ● 1а*моќност : 500w*номинален напон : dc36v/48 V*поставување брзина : 1-4, 2 v*номинална струја : 11a*влез на сопирачката : ниско ниво*Заштита од низок напон : dc30/40 ° 0,5 v*материјал : Алуминиум + пластика*боја : како што е прикажано на сликата*големина на контролорот : 13*7*4cm (прибл.) * Тежина : 350g Package Вклучува : 1 x KT Контролер Забелешка : 1.Прво на сите,проверете дали излезот на вашиот мотор е водоотпорен приклучок со 9 пина, а моторот е мотор со центар без четкиовој контролер може да работи само со електричен велосипед, не е погоден за електричен скутер.2.Кт контролер само компатибилен со КТ дисплеј(истиот протокол за комуникација). Ве молиме бидете сигурни дека вашиот систем е кт систем.3. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.4. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката