• Новак
Базиреј Машки Палта Зимска Продажба Печатење Кадифен Топол Капут Џемпер Од Руно Секојдневен Џебен Џемпер Есенски Капут Сива 2XL

Базиреј Машки Палта Зимска Продажба Печатење Кадифен Топол Капут Џемпер Од Руно Секојдневен Џебен Џемпер Есенски Капут Сива

Rating 
DEN 1116.64

Достапност
Производот е достапен

Машки Палта Зимска Продажба Печатење Кадифен Топол Капут Џемпер Од Руно Секојдневен Џебен Џемпер Од Палто Есенски Капут. Ние сме посветени да ви обезбедиме квалитетна секојдневна облека. Ќе развиеме повеќе бои за избор.Материјал : 100% Полиестерколори : Сиво Деколте : Вратот На Екипажот;Кружен Врат;V Вратот;Поштенски Врат. Совети : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме. Тип на ставка : Машки Кошули; Машки Модни Кошули 33303; Машки Секојдневни Кошули; Машки Палто; Машка кошула За Ноќта На Вештерките; Машка Кошула За Божиќ;разновидна облека за избор. Стил : Активно Вклопување градиент печатење; Крпеница; Шарени; Печатење На Ноќта На Вештерките; Божиќно Печатење; Графички Принт;различни стилови за избор. Удобен и лесен за чистење, одговараат за секакви секојдневни прилики,како што се секојдневно ткаење;спорт,деловен разговор ; Фестивал На Ноќта на Вештерките, Хиризма; одмор, плажа итн. Совршен подарок за семејства, пријатели и момче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката