• Новак
Мохавк Дома Борквајл ткаен украсен килим во затворен тркач, црвен, 2 '6 10

Мохавк Дома Борквајл ткаен украсен килим во затворен тркач, црвен, 2 '6 10

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Турката во областа Мохавк Дом Борквајл има сложено украсен дизајн на медалјон во богата комбинација на палета на бои што носи исклучителен стил на кој било простор. Оваа колекција е машинска ткаена со ексклузивниот Everstrand на Мохавк Дом. Познато по својата мекост, ова свиленкаста предиво исто така нуди супериорна јачина, отпорност на дамки, илустративна јасна боја на боја и зависна издржливост идеална за високи сообраќајни места со деца и миленичиња. Купот со низок профил помага во намалување на опасностите од тропање и пречки во влегувањето во зафатените области. Clear Coat La Tex поддржува поддржува фиксна форма и прецизно поставување. Направено од 100% Еверстранд рециклиран полиестер. Дамки и избледени отпорни, совршени за високи сообраќајни места и домаќинства со деца и миленичиња. Лесна грижа и чиста, едноставно вакуум редовно и забележете чист со благ детергент и вода. Ткаен килим за тркач во затворен простор. Големина/боја : 2'6 "x 10 'црвена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката