• Новак
Тимот на Доџерс врежал мелници со сол и бибер

Тимот на Доџерс врежал мелници со сол и бибер

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Вие сте страствен обожавател на Лос Анџелес Доџерс и сакате да го размачкате. Покажете им на вашата поддршка во Лос Анџелес, грабајќи ги овие меленици за бамбус сол и бибер. Тие се карактеризираат со задебелени графики во Лос Анџелес Доџерс, така што никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете овој сладок сет на вашата колекција дома во Лос Анџелес Доџерс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% бамбус. Ласерска врежана графика. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Коперсбург Спорт. Природна завршница. Мерки со околу 8 '' висок дијаметар на x 2 ''.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката