• Новак
Wallsидови - Момци -плитска пруф изолирана јакна со аспиратор

Wallsидови - Момци -плитска пруф изолирана јакна со аспиратор

Rating 
DEN 964.48

Достапност
Производот е достапен

Изградена е тешко - како вашиот млад човек. Цврстата конструкција на оваа јакна ќе го заштити без разлика колку се груби или солидни условите. Тешката надворешност на памук се спротивставува на исечоци и солзи, додека пријатната обвивка за трикот обезбедува врвна удобност и топлина. Детали за производот : wallsидови Blizzard Pruf облека. Момци за надворешна облека. Јакна од скучна. 10-Оз. четкана памучна патка. Изолација со полиестер со полиестер со 4-Оз. Поставена облога на трикот. Трикратно шевове на иглата на шевовите на градежништвото. Преден патент. Долги ракави со привремени манжетни. Две предни џебови. Еден внатрешен џеб. Аспиратор со три парчиња со еластични инсерти. Јамка за закачалка. Боја : Камо. Ткаенина : Памук. Ткаенина (пополнете, постава) : полиестер. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Увезени. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката