• Новак
Тера и Скај женски плус големина на директни фармерки со нозе

Тера и Скај женски плус големина на директни фармерки со нозе

Rating 
DEN 558.40

Достапност
Производот е достапен

Зависни, динамични и предодредени да бидат омилени, овие Terra 28,5 ”inseam. Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 3 предни џебови и 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Мека ткаенина за истегнување. Plusенски плус големина фармерки со права нозе од Terra & Sky.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката