• Новак
Гилисо Се Врати На Училиште Продажба Облека За Спиење За Жени Ноќница Пижами Дами Камизола Со Градите Рампа Без Челични Прстени Цврста Долна Долна Облека Јога Спор

Гилисо Се Врати На Училиште Продажба Облека За Спиење За Жени Ноќница Пижами Дами Камизола Со Градите Рампа Без Челични Прстени

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Производот е достапен

Дами Камизола Со Градите Рампа Без Челични Прстени Цврста Долна Долна Облека Јога Спортски Елек Маица Јога Фондација Градник Чаши карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4. Материјал : Светка, лесна и супер мека. 5.Стил : Шик за спарување со основни кошули или резервоари под,модни фармерки,хеланки,здолништа или шорцеви панталони и ве прави кул стил. информации за производот : Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : памучен стил : литературна ретролегија : Редовно Вклопување : метод на перење : Рачно перење во ладна вода,закачете или исушете што ќе добиете : 1 пар женски елеци.Usukeubustlengthlarge8123881cm/31.89"59cm/23.23" Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 81cm/31.89 "Должина : 59cm/23.23" giligiliso продажба облека за спиење за жени ноќница е добар избор за да имате добар сон. Направено е од памук. Удобните ткаенини ви помагаат да спиете подобро. ● Нашата облека за спиење на телото е лесна за миење и одржување ● Измијте ја во ладна или топла вода и закачете ја да се исуши, избегнувајќи продолжено изложување на сонце. Тоа е задолжителен основен предмет за облека за секое време од годината. ● Оваа удобна и убава ноќница е совршена за секојдневно слободно време, дружење, плажа, домашен живот и патување. Комплетите За Ноќна Облека се дишечки, пријателски за кожата и без стрес и супер удобни ткаенини. тоа мора да бидат вашите пј колекции. Подгответе се да добиете комплименти кога ја носите оваа ноќна облека. Купете го сега и уживајте во совршениот изглед!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката