• Новак
Глобални трендови Биг Скај со 5 парчиња ватирана сет на дневникот

Глобални трендови Биг Скај со 5 парчиња ватирана сет на дневникот

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Големото сет на дневно небо носи авантура со дивина во вашата алпска кабина или приградски дом. Одликувајќи се со лос, црна мечка, зимзелени дрвја и планини опфатени со снег, во комбинација со рустикален природен принт, овој ватиран сет со 5 парчиња дневен сет го евоцира духот на живеење на отворено. Облечете го вашиот дневен стил во стил! Овој сет со 5 парчиња дневни лежишта доаѓа со ватирана корица од 39х75 инчи, три шами за перници и едно здолниште во кревет. Со пад од 12 инчи на три страни, плус 4-инчен пад на долгата задна страна, ватенка опфаќа стандардни дневни легла и исто така се вклопува во кревет со близнаци. Во комплетот SHAM има две совпаѓања од 20x26-инчни ватирани перници, плус трета координативна перница. Здолништето на креветот има капка од 15 инчи од три страни и 100% платформа за микрофибер. Мека 100% четкана микрофибер полиестерска ткаенина со 100% пополнување на полиестер. Машина за перење. Секој сет со должина од 5 парчиња вклучува 1 опремена ватенка, здолниште од 1 кревет плус три (3) координативни шами за перници. Координирани шами за перници вклучени во секоја сет мерка 20x26 инчи секоја од нив. 100% микрофибер лице, назад со 100% полнење со полиестер. Машината за лесна нега што се пее. Погодно е за дневни кревети и кревети со близнаци, ватенка и здолниште за кревети мерка 39х75 инчи, плус должина на капка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката