• Новак
Модни Жени Есенски Печатење Лабава Каузална Патент Со Патент Со Долг Ракав Џебови За Одмор Фустан Женски Врвови

Модни Жени Есенски Печатење Лабава Каузална Патент Со Патент Со Долг Ракав Џебови За Одмор Фустан Женски Врвови

Rating 
DEN 478.24

Достапност
Производот е достапен

Модни Жени Летно Печатење Каузално Копче V - Вратот Џебови За Одмор Со Долги Ракави Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Печатење, Секојдневен,Копче,Џебови, Носење,Долг Ракав,Удобен,тилски и моден дизајн, Есенски Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 124см/48.82" Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 61см/24.02" Должина : 125см/49.21 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114cm/44.88 "ракав : 62cm/24.41" Должина : 126cm/49.61 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 63см/24.80" Должина : 127см/50.00 " Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61" Ракав : 64см/25.20" Должина : 128СМ/50.39" КЛУЧНИ ЗБОРОВИ : за жени црни маици за жени бејзбол маици за жени слатки графички маици половина маици за жени слоеви пластични маици гроздобер бенд маици црни маици за мажи графички маици жени графички маици основни МАИЦИ СОФТБОЛ маици ЗА УДИРАЊЕ ДУКСЕРИ дуксери За мажи дуксери за жени со патент Качулка Со Патент качулка женски основни работи качулка Аниме Качулка машки дуксери црн качулка скелет дуксери за тинејџерки графички дуксери црн патент качулка робин худ качулка со качулка за мажи ќебе качулка наруто сезона : лето. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката