• Новак
Делукс Психички Палубата Илузии Мулти-Обоени

Делукс Психички Палубата Илузии Мулти-Обоени

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Ова е Луксузната Психичка Палуба Поставена од фантазмата? Магијата Крајната Серија. Погоден За Возраст Од 8 И Постари.КАРАКТЕРИСТИКИ : најголемите трикови со магични картички во светот што ги користат професионалните волшебници сите во овој сет! ПСИХИЧКА ПАЛУБА - веднаш знајте какви картички имаат вашите пријатели, лоцирајте картички во измешана палуба, одделете Ги Црвените Од Црните и многу повеќе! МАГИЈА ТРИК КУТИЈА-Веднаш вратете ја искината карта за играње, направете предвидувања за читање на умот магично се појавуваат, тајно менувајте една картичка во друга и повеќе! Мост големина палуба на картички спакувани во картонска кутија. Колекционерски калај за складирање со врежан капак. Илустрирано упатство кое содржи над 125 илузии. Официјално одобрен Од ИБМ (Меѓународно Братство На Волшебници).ВКЛУЧУВА : (1) Психичка Палуба На Карти За Играње (1) Кутија За Магичен Трикфантазма Играчкиоддел Fty1008карактеристики Над 125 илузии колекционерско складирање Тинпсихичка Палуба плус Редовни Декилустрирани прирачникс комплет со сите реквизити Што ви се потребни Ова е Луксузната Психичка Палуба Поставена од Фантазијата? Магијата Крајната Серија. Погоден За Возраст Од 8 И Постари. КАРАКТЕРИСТИКИ : најголемите трикови со магични картички во светот што ги користат професионалните волшебници сите во овој сет! ПСИХИЧКА ПАЛУБА - веднаш знајте какви картички имаат вашите пријатели, лоцирајте картички во измешана палуба, одделете Ги Црвените Од Црните и многу повеќе! МАГИЈА ТРИК КУТИЈА-Веднаш вратете ја искината карта за играње, направете предвидувања за читање на умот магично се појавуваат, тајно менувајте една картичка во друга и повеќе! Мост големина палуба на картички спакувани во картонска кутија. Колекционерски калај за складирање со врежан капак. Илустрирано упатство кое содржи над 125 илузии. Официјално одобрен Од ИБМ (Меѓународно Братство На Волшебници).ВКЛУЧУВА : (1) Психичка Палуба На Карти За Играње (1) Кутија За Магичен Трик Фантазија Играчки Дел FTY1008 Карактеристики Над 125 Илузии колекционерско складирање калај Психичка Палуба плус Редовна палуба илустриран прирачник Доаѓа во комплет со сите реквизити што ви се потребни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката