• Новак
онхуон еднострана божиќна хартија за завиткување, класичен дедо мраз и други обрасци

онхуон еднострана божиќна хартија за завиткување, класичен дедо мраз и други обрасци

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

1 парчиња ( 70смх50см, 3,77 Квадратни Стапки)Еднострана Божиќна Хартија за Завиткување, класичен Дедо Мраз И Други Обрасци Карактеристика : Секоја ролна Од Оваа Божиќна хартија за завиткување Од 1 парче е широка 50см (20 инчи) и долга 70см (38,1 инчи), со вкупна површина од 3,77 квадратни метри.Вклучувајќи 1 ролни еднострана хартија за завиткување, секоја ролна е дизајн на шема, дизајнот на света хартија за завиткување во супер мулти стил лесно може да ја надгради оценката на кој било подарок и лесно да ја сподели празничната атмосфера со вашите најблиски.Совршената комбинација на повеќе парчиња еднострана хартија за завиткување создава серија импресивни подароци под дрвотобожиќната хартија за завиткување е изработена од висококвалитетни обложени хартиени материјали и е изработена од хартија од добро управувана шума. Многу е погоден за пакување кутии за подароци на кое било место.1 парчиња хартија за завиткување. Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете разлики од 2-3 см поради рачно мерење. Ноќта на вештерките. Божиќ. есенски декор. тато. 2021. дома. жени. евтини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката