• Новак
newутуи нова мода чипка долна облека долна облека облека за спиење челик прстен пижами жартиера

newутуи нова мода чипка долна облека долна облека облека за спиење челик прстен пижами жартиера

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Нова Секси Мода Чипка Долна Облека Долна Облека Облека За Спиење Челик Прстен Пижами Жартиера Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет Пол : Жени Прилика : Секси Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна,Секси должина на Ракавот : без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Долна Облека Големина Големина НА САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Должина НА БИСТА М 6 8 36 91см/35.83" 67см/26.38" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 91см/35.83" Должина : 67см/26.38" Оваа Долна Облека е Многу Деликатна, Поделикатна Ќе Додаде Повеќе Забава во Вашиот Домашен Живот. Достапно во текот на целата година, удобно за носење, супер мазно чувство, секое внимателно разгледување на дизајнот. Фокусирајте се на создавање совршена долна облека за вас, правејќи ве супер секси и заводлива. Нула товар, без притисок, покажувајќи извонредна елеганција. Тоа е евангелието на женските пријатели. Повеќе дише, мека и тенка, природна кожа, удобно крило, носејќи бесконечно искуство со удобност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката