• Новак
Те гледам Жени Мода Лето Секси Ракави Денот На Свети Патрик Печатење Елек Резервоарот Врвот Зелена

Те гледам Жени Мода Лето Секси Ракави Денот На Свети Патрик Печатење Елек Резервоарот Врвот Зелена

Rating 
DEN 265.60

Достапност
Производот е достапен

Жени Мода Лето Секси Ракави Денот На Свети Патрик Печатење Елек Резервоарот Топфеатури : 1.Модни женски врвови.Дизајнот на кратки ракави ве прави попривлечни.2.Материјал : Летните Врвови се изработени од Полиестер, мала тежина, висококвалитетен материјал, растеглив, мек.3.Карактеристика : дизајнот на кошулите со долг ракав, пролетни есенски маици за жени, маици за печатење, кошули со кратки ракави, кошули со врат.4.Врвовите со кратки ракави, основните маички кошули се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа ,шорцеви со висок струк или хеланки.5.Удобно и Лабаво вклопување-маичката со долги ракави е многу удобна за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите.6.Женските врвови се совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија.Информации за производот : Сезона : Пролет : Жени, Девојка : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : краток ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Tops Size USUKEUBust Length S483496cm/37.80"63cm/24.80"M61036100cm/39.37"65cm/25.59"L81238104cm/40.94"67cm/26.38"XL101440108cm/42.52"69cm/27.17"XXL121642114cm/44.88"71cm/27.95" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Length : 63cm/24.80"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Length : 67cm/26.38"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.88"Length : 71cm/27.95" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 65см/25.59" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 Модерен Дизајн : стилски дизајн што ќе направи да изгледате попривлечно. Прекрасни Моди : погоден е за многу прилики. Мек И Издржлив Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Добар Подарок : ова е одличен подарок за вашите пријатели или за себе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката