• Новак
Ирина Магнетни Шкафче Огледало-5 7 идеален за Шкафче Додаток,Домаќинство Фрижидер,Бричење,Бања,Канцеларија Кабинети-Црна

Ирина Магнетни Шкафче Огледало-5 7 идеален за Шкафче Додаток,Домаќинство Фрижидер,Бричење,Бања,Канцеларија Кабинети-Црна

Rating 
DEN 158.40

Достапност
Производот е достапен

Магнетни Шкафче Огледало. Целото Огледало доаѓа со ЗАШТИТА ОД ОГЛЕДАЛО. ПРЕД УПОТРЕБА. Ве молиме отворете Го Огледалото од страната и Гребенот на заштитата на огледалото откако ќе ја отстраните заштитата од огледалото ставете ги заедно и затворете ја пластиката подготвена за одење. Магнетните Стапчиња за Грб можат да се залепат на Која Било Површина Од Црн Метал, и тоа е одлично за патување - (Големина : 5" х 7"). Осигурајте се дека изгледате одлично со брзо пријавување во ова огледало за шкафче. Проверете го вашиот тен и поправете ја шминката помеѓу часовите со ова практично огледало за шкафче. Огледалото се прицврстува десно на вашиот шкаф со својата магнетна подлога. Магнетното Огледало За Шкафче е совршен додаток за студенти на училиште и колеџ, спортисти и сите патници во движење. Совршено огледало на лицето за да ја поправите шминката додека патувате. Само висат на секој кабинет или шкафче во салата или фрижидер дома. Полираните рабови на рамката се мазни и дизајнирани да спречат исеченици и гребнатини. ИЗДРЖЛИВИ И КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-Огледалото е направено од вистинско стакло и рамката е изработена од пластика со добар квалитет и Има Тешка Магнетна Подлога. Се вклопува во повеќето шкафчиња. Супериорната моќ на држење се прилепува на секоја мазна, рамна метална површина. ПРЕНОСЛИВ И УДОБЕН – Магнетното Огледало е преносливо за чување во вашата торба додека патувате. Заоблените агли за ваша безбедност исто така нема да ви ја раскинат торбата. Додека сте на брз поглед во ова огледало ви помага да останете уредни и претставителни. Трендовски и Елегантен. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ПРЕД УПОТРЕБА : Целото Огледало доаѓа со ЗАШТИТА од ОГЛЕДАЛО. ПРЕД УПОТРЕБА. Ве молиме отворете Го Огледалото од страната и Гребенот на заштитата на огледалото откако ќе ја отстраните заштитата од огледалото ставете ги заедно и затворете ја пластиката подготвена за одење. БЕЗГРИЖНА ГАРАНЦИЈА : добредојдени сте Да Не Поставувате Прашања-Гаранција за замена или враќање на средствата. Ние само ставаме висококвалитетни производи кои ги задоволуваат вашите потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката