• Новак
планинскиот Пејзаж охпопси Нема Паста Вклучени Неткаен Ѕид Фреска, 94-во од 118-во

планинскиот Пејзаж охпопси Нема Паста Вклучени Неткаен Ѕид Фреска, 94-во од 118-во

Rating 
DEN 160.16

Достапност
Производот е достапен

Овој ѕиден мурал од саќе има текстуриран стил од нерѓосувачки челик. Рамниот дизајн користи нагласува и сенки за да создаде димензионален изглед. Метални Шестоаголници Ѕид Фреска доаѓа на 6 панели. Печатени на неткаен материјал; Паста не се вклучени; Доаѓа со 6 панели; Мерки 9ft 10in x 7ft 10in кога се собрани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката