• Новак
Мин Кота Пауердрајв Тролинг мтр 60 70лб в И-ПИЛОТ САД 2

Мин Кота Пауердрајв Тролинг мтр 60 70лб в И-ПИЛОТ САД 2

Rating 
DEN 15839.20

Достапност
Производот е достапен

Сигурен. Способен. И целосно способен да се справи со ништо што носи денот на риболов. Power Drive се појавува на рампата за лансирање секој ден со голема технологија, доверлива моќност и лесно ракување. И со држач што е тежок, елегантен и изграден за да претепа, ќе продолжи да се појавува од ден на ден. Најдоверливиот ГПС систем во риболовот. јас-Пилот користи ГПС за контрола на вашиот тролинг мотор со неверојатни карактеристики што ве држат на рибата. Поставете Брави На Самото место, снимајте патеки, контролирајте ја брзината и управувањето и многу повеќе. јас-Пилот прави автоматско позиционирање и контрола на бродот и можете да ја преземете командата од неговиот лесен за читање голем лцд-екран. Лесно влегувајте и излегувајте од водата. Само притиснете ја рачката за да го одложите вашиот мотор за тролање и кога е време за движење, лесно и безбедно се складира. Притиснете копче за да добиете моментално читање"фаза на полнење". Со избришани разгорени сечила за напојување преку ништо без сечкање и хакирање на батеријата, Клинот Без Плевел 2 е еден од најдоверливите реквизити во риболовот. Универзалниот Сонар 2 го одржува вашиот трансдуцер и жици целосно скриени и заштитени, поминувајќи сѐ низ вратилото на моторот за тролање, со заштитени конектори. Секоја пониска единица на мин Кота работи кул за да го продолжи животниот век на моторот и останува тивка. Заклучување на самото место : само притиснете копче и Заклучувањето На Самото Место ќе ве држи на место со неспоредлива точност НА ГПС. Автопилот : Автоматски навигирајте го вашиот брод во која било насока што ќе ја изберете. Дигитален Максимизатор : Обезбедува до 5 пати подолго време на работа со едно полнење на батеријата. Неуништливо Композитно Вратило-Загарантирано За Живот : во јадрото на вашиот мотор За тролање Мин Кота е неуништливо композитно вратило. јас-Пилот Power Drive тролинг мотори не вклучуваат, и не се компатибилни, со нога педалата. Кул, Тивка Моќност : секоја пониска единица На мин Кота работи ладно за да го продолжи животниот век на моторот и останува тивка. Слатководни компатибилен лак-монтирање тролинг мотор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката