• Новак
Женски Пилинзи Панталони Жени Обични Џебови За Печатење Еластични Среден Струк Удобни Широки Нозе Лабави Панталони Летен Клиренс 10

Женски Пилинзи Панталони Жени Обични Џебови За Печатење Еластични Среден Струк Удобни Широки Нозе Лабави Панталони Летен Клиренс

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

ОКБОП Женски Пилинг Панталони Жени Обични Џебови За Печатење Еластични Среден Струк Удобни Широки Нозе Лабави Панталони Летен Клиренс 10 ОКБОП Женски Пилинг Панталони Жени Обични Џебови За Печатење Еластични Широки Нозе Лабави Панталони Со Широки Нозе Летен Клиренс 10. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 76-80см/29.92-31.50 "Должина : 99см/38.98" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 80-84см/31.50-33.07 "Должина : 100см/39.37" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 84-88см/33.07-34.65 "Должина : 101см/39.76" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 88-92см/34.65-36.22 "Должина : 102см/40.16" Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 92-96см/36.22-37.80 "Должина : 103см/40.55". Велигденски Жени Обични Џебови За Печатење Еластични Среден Струк Удобни Широки Нозе Лабави Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење! 2.Цврст, Висок Струк,Еластичен Струк, Појаси 3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед 5.Панталоните се совршени за приморски празници итн. Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневен Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони.USUKEUWaist Length XLX-Голем10144088-92cm/34.65-36.22"102cm/40.16" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14eu : 40 Waist : 88-92cm/34.65-36.22 "Должина : 102cm/40.16".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката