• Новак
& T iphone 128 GB зелена

& T iphone 128 GB зелена

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

i Phone 13 128 GB Зелен клуч Карактеристики 6,1-инчен Super Retina XDR Display-2. Киноматскиот режим додава плитка длабочина на поле и се менува фокусот автоматски во вашите видеа. Напреден систем со двојна камера со ширина од 12 MP и ултра широки камери; Фотографски стилови, паметен HDR 4, ноќен режим, 4 K Dolby Vision HDR снимка. 12 MP True Depth Предната камера со ноќен режим, 4 K Dolby Vision HDR снимање. A15 Бионички чип за молња брза изведба. До 19 часа репродукција на видео- 3. Издржлив дизајн со керамички штит. Водечки во индустријата IP68 Отпорност на вода- 4. 5 G за супербрзи преземања и висококвалитетно стриминг- 1. Потребно е план за правни податоци. 5 G е достапен на избрани пазари и преку избрани превозници. Брзините се разликуваат врз основа на условите на страницата и превозникот. За детали за 5 G поддршка, контактирајте го вашиот носач и видете /i Phone /Cellular . Екранот има заоблени агли што следат прекрасен криви дизајн, а овие агли се во рамките на стандарден правоаголник. Кога се мери како стандардна правоаголна форма, екранот е дијагонално 6,06 инчи. Реалната област што може да се гледа е помалку . Траењето на батеријата варира според употреба и конфигурација. Видете /батерии за повеќе информации. i Phone 13 Mini е истурање, прскање и отпорен на прашина и беше тестиран под контролирани лабораториски услови со оценка на IP68 според IEC стандардот 60529. Истурање, прскање и отпорност на прашина не се постојани услови. Отпорот може да се намали како резултат на нормалното абење. Не обидувајте се да наплаќате влажен i Phone; Погледнете во Упатството за корисникот за упатства за чистење и сушење. Течното оштетување што не е опфатено со гаранција . Уредите купени со нови линии на услуга бараат кредитна/дебитна картичка поддржана од банкарска институција. Припејд кредитни/дебитни картички и картички за подароци нема да бидат прифатени. Трговија со вашиот телефон за е-подарок картичка. Трговски портал.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката