• Новак
Студио Wynwood Printed Abstrict Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Abstrict Canvas Art Print

Rating 
DEN 574.40

Достапност
Производот е достапен

Апстрактна авенија Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати моделите на Кели Катрефоил - злато, црно Кели Катрефил, е вешто направено боемско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Геометриски дизајн со тема на обрасци за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката