• Новак
Моокорвиќ Мајки Ден Подароци Вештачко Цвеќе Роза Букет Пеперутка Орхидеја Свила,Подароци За Мама,Тато Подароци, Роденденски Подароци За Жени, Свадба Дома Декораци

Моокорвиќ Мајки Ден Подароци Вештачко Цвеќе Роза Букет Пеперутка Орхидеја Свила,Подароци За Мама,Тато Подароци, Роденденски

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Moocorvic Clearence 5pcs Каранфил БУКЕТ DIY Уметнички Занает Колекции Симулација На Денот На Мајката Декорација На Цвеќе : Дајте ви чувство за убавина и добро расположение во дневен Вештачки каранфил цвет, добро изработен, шарен, изгледа реал, таков прекрасен вештачки каранфил цвет изгледа реално и може да се користи како подарок за Денот На Наставникот На Мајката.Совршен за украсување свадбена забава,декорација на вашиот дом и градина,канцеларија, кафе куќа и така натаму.Идеален за ставање во вазна, полнење на централни парчиња или домашна свадбаспецификации : Големина : 20х5cmrecomentation : применлива возраст над 3 години тежина : 10g/PCPackage Вклучува : 5x Каранфил DIY Уметнички Занает Колекции Добредојдовте На Moocorvic. Ние ќе ви обезбедиме висококвалитетни предмети. Товарот се наплаќа за секоја нарачка, а не за секоја ставка. Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Моокорвичен Клиренс 5 ПАРЧИЊА Подароци За Денот На Мајките Вештачко Цвеќе Букет Од Роза Пеперутка Орхидеја Свила,Подароци за Мама,Тато Подароци,Роденденски Подароци за Жени, Декорација на Свадбена Куќа. Moocorvic Клиренс 5 PCS Каранфил БУКЕТ DIY Уметнички Занает Колекции Денот На Мајката Симулација Цвет Декор. Функција : . Дајте ви чувство за убавината и добро расположение за еден ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката