• Новак
Љубов Мажи Жени Арт Деко Мода Ѓердан Накит Вртежен Момент Кожа Јаже Приврзок

Љубов Мажи Жени Арт Деко Мода Ѓердан Накит Вртежен Момент Кожа Јаже Приврзок

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : големината на приврзокот е 2,0 см х 2,7 см ( ) и должината на ланецот 50 см+5 см (20 инчи+2 инчи)Класификација : Ѓердан, Накит, Приврзок Карактеристика : Рачно изработено црно кожено јаже, прилагодлива затегнатост. Паѓањето и дарежливиот дизајн на приврзоци е погоден за различни прилики за носење.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метал и кожа.Количина на пакување : 1 х ѓердановој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Љубов Мажи Жени Арт Деко Мода Ѓердан Накит Вртежен Момент Кожа Јаже Приврзок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката